O NAS

Pelion jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej popularnych miejsc w Grecji i każdego roku przyciąga wielu turystów z całego świata, którzy przyjeżdżają, aby cieszyć się pięknem i wygodami.
 
Hotel Mariantis położony jest w pobliżu plaży Kala Nera, w bardzo spokojnej okolicy, za główną promenadą wsi. Oferuje przyjemny i komfortowy pobyt w pięknych pokojach i pokojach z nowoczesnymi udogodnieniami. Wszystkie nasze pokoje zostały niedawno odnowione, aby zapewnić naszym gościom więcej udogodnień. Każdy pokój jest pięknie urządzony i wyposażony w ciepło i komfort podczas pobytu.
 
Hotel znajduje się w niewielkiej odległości od plaży Kala Nera, barów, restauracji i kawiarni na promenadzie, w niewielkiej odległości, bez hałasu i ruchu.
Naszym celem jest spędzenie wakacji w Pelion, tak przyjemne, jak to tylko możliwe. Jeśli uda nam się odegrać w niej niewielką rolę, wtedy będziemy zadowoleni. Jeśli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji na temat udogodnień i pokoi w hotelu, prosimy o kontakt z nami.
 
Jesteśmy do Państwa dyspozycji, za to, czego potrzebujesz.

KONTAKT

http://www.pelionpagasitikos.gr/

Hotel Marianthi | Hotel Kala Nera - Pelion Kala Nera, Pelion
T: 2423022356,2423022545,2423022206 Κιν: 6946304241 F:

E: info@pelion-pagasitikos.com

KONTAKT

Udogodnienia

Internet
Klimatyzacja
Lodówka
Pokoje z łazienkami
Telefon
Wi-fi
Βalkon